AŞK CERRAHİSİ  

Aşk Cerrahisi

Kişilerin daha sağlıklı bir şekilde cinsel hayatlarını sürdürebilmeleri için aşk cerrahisi yapılmaktadır. Aşk cerrahisi cinsel organlarda görülen herhangi bir nedenden dolayı deforme olan ve estetik olarak düzeltilerek kişinin cinsel hayatının düzelmesi için yapılan ameliyatlardır. Bu durum çoğu kişinin psikolojisinin bozulmasına da neden olmaktadır. yapılan cerrahi müdahaleler ile bu sorunlar düzeltilir. Böylelikle kişinin yaşayacağı psikolojik sorunlar da ortadan kaldırılmış olur.

 

Aşk Cerrahisi Çeşitleri

Mons Cerrahisi: Bu yöntem ile cinsel organ üzerinde bulunan sarkmaların, dolgunluk kaybının neden olduğu ve cinsel birleşmeye engel olabilecek durumların düzeltildiği cerrahi müdahaledir.

 

Labioplasti: Yöntem ile iç dudakta oluşan şekil bozuklukları düzeltilmektedir. İç dudakta görülen sarkmalar, büyümeler, aşırı ıslanma gibi durumlar kadınların enfeksiyon kapma riskini de artırmaktadır. Bu riskin yanı sıra birleşmeye de engel olabilecek durumlar görülebilmektedir. Yapılan Labioplasti uygulaması ile iç dudakta görülen bu büyüme engellenir ve estetik ile düzeltilir. Düzeltme işlemi sonrasında cinsel birleşmede görülen sorunların ortadan kalktığı gibi oluşabilecek ıslanma sonucu enfeksiyonlarında önüne geçilmiş olmaktadır.

 

Vajinoplasti: Çeşitli nedenlerden dolayı vajinada genişlemeler ve gevşemeler görülebilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri doğumlardır. Doğum sonrasında görülen bu gevşeme sonrasında cinsel ilişkide bazı sorunlar oluşabilir. Cinsel birleşme sırasında penisin tam kavranmaması ile partnerin duyduğu cinsel hazda azalmaların oluşması görülebilir. Bu durumlara karşı yapılan ameliyat ile vajina alanı belirlenen ve gerekli bir şekilde daraltılabilmektedir. Yapılan bu uygulama sonrasında cinsel birleşmede istenilen haz duyulabilir.

 

G Noktası Dolgusu (G-Shot): Vajinanın iç kısmının ön duvarında bulunan G noktası cinsel birleşmede kadının uyarılmasını ve orgazm olmasını sağlamaktadır. Bazı durumlarda G noktası uyarımı oluşamayabilir. Bu durumda cinsel birleşmede gerekli olan hazın alınmaması sorunları ortaya çıkabilir. Görülen bu durumların ortadan kaldırmak için G noktası dolgusu yapılabilmektedir. Dolgu işlemi ile G noktasının daha da belirgin bir şekle gelmesi hedeflenir. İşlem 15 ile 20 dakika arasında gerçekleştirilebilmektedir. Lokal anestezi yapılmaktadır. Bir gün sonrasında cinsel birleşme gerçekleştirilebilir. Uygulama sonrasında kişi 6 ile 12 ay arasında etkisini görebilmektedir. Görülen hazın azalması ile isteye bağlı olarak tekrardan uygulanabilmektedir. Birden çok yapılmasının herhangi bir zararı yoktur.

 

Penis uzatma ve kalınlaştırma: Bu uygulamada kilolu olan kişilerde kıllı kısmında bulunan yağların alınması ile içeri gömülmüş olan penisin belirgin bir şekilde olması hedeflenmektedir. Penisin kökünde bulunan bağ dokusu kesilir ve peniste büyüme sağlanır. Bunlarını yanı sıra penise enjekte edilen yap ile penis kalınlığının bir miktar artması sağlanabilir.

 

Aşk cerrahisi ergenlik dönemini bitirmiş kişilere uygulanabilmektedir. Eğer yaşadığınız sorunlar cinsel hayatınızı engelliyorsa ve organik bir hastalığın görülmediği bütün durumlarda yapılabilir. Yapılan uygulamalar her zaman kişilerin daha sağlıklı bir şekilde cinsel hayatlarını sürdürebilmeleri için yapılmaktadır.