• Bayan

  DOLGUN BİR VÜCUT

  YAZILMIŞ

  DOLGUN BİR VÜCUT

  Vücut hatlarının kıvrımlı ve dolgun olmasını isteyen bayanlar için elimizde çok çeşitli tedavi seçenekleri bulunmaktadır. İçleri boşalmış, pörsümüş ve şeklini kaybetmiş memelere silikon veya hastanın kendi yağı ile meme büyütme, ya da  silikonlu  veya silikonsuz olarak yapılan meme toparlama ameliyatları  önermekteyiz.

  - Düz yada yağlı bir bele sahip olan bayanlar için lazerli Liposuction yöntemleri ile bellerde İncelme ve bel kıvrımlarının belirginleştirilmesini sağlıyoruz.

  - Şekilsiz, hacimsiz veya düşük kalçalı bayanlara; yağ ile veya hastanın kendi kas dokusu kullanılarak popo kaldırma ve popoya hacim verme işlemlerini uygulamaktayız.

   

  Dolgun Bir Vücut

  Kadınların harika bir vücuda sahip olabilmeleri için bir çok unsura dikkat etmeleri gerekir. Hem beslenme hem de spor bu konuda oldukça önemlidir. Tabi ki bu konuda bütün gerekli çalışmaların yapılmasına rağmen dış etkenlerden dolayı çeşitli sorunlar oluşabilir. Doğum sonrası memelerde görülen sarkmalar, bir türlü eritilemeyen bölgesel yağlar, doğuştan sahip olunan hacimsiz düşük kalçalar insanlar için sorun teşkil edebilmektedir.

  Bu gibi durumlara karşı estetik tercihiniz olabilir. Günümüzde estetik alanında yaşanılan gelişmeler ile sorunsuz ve ömür boyu etkisinin sürdüğü estetikler yapılabilmektedir.

   

  Meme estetiği

  Kadınlar için en önemli bölgelerden biri memedir. Kalıtsal olarak oluşan veya doğum, yaşlılık gibi nedenlerden dolayı meydana gelen memelerde görülen bozukluklar, sarkmalar estetik sayesinde düzeltilebilmektedir. Meme büyütme, küçültme, dikleştirme ve toplama yöntemleri ile kadınların istedikleri gibi bir meme görünümüne sahip olması sağlanmaktadır. Yapılacak olan estetik öncesinde kişinin bütün istekleri ve memenin durumu kontrol edilmektedir. yapılacak olan estetik önceden tasarlanmakta ve bu tasarlama kişi ile birlikte gözden geçirilmektedir. Daha sonrasında ihtiyaç doğrultusunda estetik gerçekleştirilmektedir.

  Estetik son teknoloji ile yapılmaktadır. Bu sayede yapılan estetik sonrasında yeni görüntünüze ömür boyu sahip olabilirsiniz. Meme toparlama işlemlerinde hem silikonlu hem de silikonsuz yöntemler uygulanabilmektedir. Sizlere sunduğumuz bu imkanlar sayesinde istediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz.

   

  Liposuction

  Bölgesel olarak zayıflamak istiyorsanız liposuction sizler için sunulan harika bir yöntemdir. Lazerli liposiction yöntemi sayesinde bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Genel olarak her türlü çabaya rağmen yağlarını eritilemediği bölgeler oluşabilmektedir. Bu bölgelerde bulunan yağlar selülit gibi sorunlara da yol açmaktadır. Bu gibi durumlarda lazer liposuction yöntemini kullanarak sizlerde istediğiniz ince bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yapılan uygulama sonrasında incelme ve hatların belirginleşmesi hedeflenmektedir.

  Lazer liposuction uygulamasının bir çok avantajı bulunmaktadır. Diğer yöntemlerdeki gibi kişinin yaşlarının dışarı atılması işlemi değildir. Lazer liposuction ile bölgede bulunan yağlara lazer ışını verilir. Lazer ışını uygulandığı bölgedeki yağların parçalanmasını sağlamaktadır. Parçalanan yağlar ise vücut tarafından emilerek atılmaktadır. Bu yöntemde sinirler veya damarlara herhangi bir zarar verilmemektedir. Güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

   

  Kalça estetiği

  Her kadın dik ve dolgun bir kalçaya sahip olmak ister. Bu görünümüz çeşitli sporlarla sağlanmaya çalışıl da genel olarak genetiktir. Şekilsiz ve hacimsiz bir kalçaya sahipseniz bunu estetik ile düzeltebilirsiniz. Popo kaldırma, dikleştirme, hacim kazandırma işlemleri günümüzde estetik olarak yapılabilmektedir.

  Yapılan uygulamada kendi yağ ve kas dokusu kullanılmaktadır. Cerrahi işlemler sonrasında hiçbir şekilde görülebilecek iz kalmamaktadır. Bu sayede istediğiniz gibi bir kalçaya sahip olabilirsiniz.

  Vücudunuzun harika bir görünüme sahip olması için çabalarınızın yanına estetik uygulamalarını da ekleyebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde vücudunuzu istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Sizlerde bu yöntemleri deneyerek harika bir vücuda sahip olabilirsiniz.

   

dr-vesika

Artık Gençliğin ve Güzelliğin Doğallıkla Neredeyse Eşit Anlama Geldiği Günumüzde Yeni Ameliyat Tekniklerini Hastalara Uygulanmaktayız.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN
RANDEVU FORMU

 • İSİM/ SOYAD
 • MAİL ADRESİ
 • TELEFON NUM
 • MESAJ
 • İSTENEN TARİH
 • GÜVENLİK KODUGüvenlik Kodu

AMELİYAT VİDEOLARI