• Bayan

  KASLI BİR VÜCUT

  YAZILMIŞ

  KASLI BİR VÜCUT

  Genellikle bir spor geçmişi olan ve vücudundaki kasları daha belirgin hale  getirip daha fit  bir görünüm kazanmak isteyenlere uyguladığımız yöntemlerdir. Vücudundaki kasların gölgelenmelerin belirginleştirilmesi amacıyla yapılan yüksek çözünürlüklü bir lazer Liposuction yöntemidir. 

  Bu işlemden sonra hastalar daha belirgin karın kaslarına ( baklava kasları ),bel kıvrımlarına, adonis kasları ve kol kasları görünümüne sahip olabilirler.      

   

  Kaslı Bir Vücut

  Kadınlarda kaslı bir vücuda sahip olmak isterler. Böyle bir vücuda sahip olabilmek için çok çalışmak gerekmektedir. Düzenli olarak spor yapmak ve beslenmeye azami derecede dikkat edilmelidir. Bu düzeyde ara vermeden yapılan sporlar sonrasında istenilen sonuçlara ulaşılabilir. Ancak reklamlarda gördüğümüz mankenler gibi olmak için farklı uygulamalar tercih edebiliriz.

  Kaslarımızın kendini daha çok gösterebilmesi için yağ dokusunun azalması gerekmektedir. Özellikle karın kaslarının (baklava kası) belirgin bir şekilde görünmesini herkes istemektedir. Bu durumun sağlanması içinde estetik uygulamalarından destek alabilirsiniz. Uygulanan lazer liposuction yöntemi ile bu bölgelerde bulunan yağ dokuları parçalanmakta, şekil verilmektedir. Bu sayede kaslarınız daha belirgin bir şekilde görülecektir.

  Genel olarak bu işlemi elinden geleni yaptığı halde kaslarının belirgin bir şekilde kendini gösteremedi durumlarda tercih edilmektedir. Tercih edilmesi de insanlar için yararlıdır. Çünkü eğer yapılan çalışmalara rağmen herhangi bir şekilde istenilen bölgedeki yağların yok olması sağlanamıyorsa dirençli yağlara maruz kalmış olabilirsiniz. Bu tür yağların eritilmesi oldukça zordur. Bu gibi durumlarda kullanılan lazer liposuction yöntemi dirençli olan bu yağ dokularının parçalanmasını sağlamaktadır.

  Yapılan işlemlerde lazer ışınları kullanılmaktadır. Lazer ışınları yağ dokusunu parçalarlar. Daha sonrasında bu yağlar vücut tarafından emilmektedir. İşlemler bittikten sonra ise vücudunuzda bulunan kaslarında net bir şekilde görüldüğünü fark edebilirsiniz.

  Sizlerde vücudunuzun da kaslı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız estetik imkanlarından yararlanarak kısa sürede istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.           

   

   

dr-vesika

Artık Gençliğin ve Güzelliğin Doğallıkla Neredeyse Eşit Anlama Geldiği Günumüzde Yeni Ameliyat Tekniklerini Hastalara Uygulanmaktayız.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN
RANDEVU FORMU

 • İSİM/ SOYAD
 • MAİL ADRESİ
 • TELEFON NUM
 • MESAJ
 • İSTENEN TARİH
 • GÜVENLİK KODUGüvenlik Kodu

AMELİYAT VİDEOLARI