dr-vesika

Artık Gençliğin ve Güzelliğin Doğallıkla Neredeyse Eşit Anlama Geldiği Günumüzde Yeni Ameliyat Tekniklerini Hastalara Uygulanmaktayız.

OP. DR. T. GÖKHAN HAYTOĞLU KİMDİR ?

  • 1982

    Yılında Hatay´da doğan Dr. Haytoğlu ilk, orta ve lise eğitimini Hatay´ da tamamladı. Ardından 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlayan Dr.Haytaoğlu,

  • 2004

    Yılında Washington University Orthopaedic Research Lab., St. Louis , USA ´ da araştırmalara katıldı. 2006 yılında tıp doktoru ünvanını alarak aynı yıl girdiği TUS sınavında derece elde ederek İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi A.B.D´de ihtisasa başladı.

  • 2010

    Yılında ABD´ de USMLE sınavlarını başarıyla tamamlayarak ECFMG sertifikasını almaya hak kazandı. Aynı yıl Case Western Reserve University, Cleveland´ da estetik yüz ve burun cerrahisi ile migren cerrahisinin dünyada tanınmış isimlerinden olan Dr. Guyuron ile çalışma fırsatı buldu. Bu esnada kraniofasial cerrahinin dünyaca meşhur ismi olan Dr. McCarthy ile Cleveland Clinic´te kadavra çalışmalarına katıldı. Sıçanlar üzerinde yağ enjeksiyonunun kafatası defektlerine etkisini inceleyerek uzmanlık tezini tamamladı. Bu araştırma İngiltere´de European Microscopy Congress (EMC2012), Manchester´ da bildiri olarak sunuldu.