• Bayan

  GENÇ BİR CİLT

  YAZILMIŞ

  GENÇ BİR CİLT

  Dolgu

  Botulinum Toksin

  PRP (Platelet Rich Plasma)

  İp ile yüz askılama (örümcek ağı tekniği)

  Yaşın ilerlemesi, güneşin zararlı etkileri, sigara gibi alışkanlıklar yüz cildindeki canlılığı azaltır, yüzdeki kırışıklıkları arttırır ve daha yorgun ve yaşlı görünmemize neden olur.

  Tüm bu durumların düzeltilmesi, cildin canlılığının geri kazandırılması ve kırışıklıkların azaltılması için ameliyatsız işlemler ile yüz estetiği uygulanmaktadır.

  Yüzdeki hacim kayıplarının desteklenmesi, yanak ve şakak kısımlarının dolgunlaştırılması, yüzdeki çizgilenmelerin azaltılması ve dudakların daha dolgun hale getirilmesi için Hyaluronik asit içeren dolgu materyallerini tercih etmekteyiz.

  Zamanın etkilerini ve özellikle alındaki, kaş ortasındaki ve göz etrafındaki kaz ayakları denilen alanlardaki çizgilenmelerin giderilmesi için botulinum toksini uygulamalarını tercih ediyoruz.

  Saç diplerinden dekolte bölgesine kadar olan yüz ve boyun cildinin yenilenmesi, sıkılaşması ve daha diri bir görünüme kavuşması için PRP(Platelet Rich Plasma) denilen, kişinin kendi kanından elde edilen kök hücre kokteyllerini kullanmaktayız.

  Zamanın etkisine yenik düşen özellikle kaş, yanak ve gıdı gibi alanların ameliyatsız bir çözüm olan özel ipler ile askılama(örümcek ağı) yöntemleri ile eski yerlerine taşınarak daha genç ve çekici bir görünüm elde edebiliyoruz.

   

  Genç Bir Cilt

  Herkes gençliğindeki güzelliğini korumak ister. Ancak yaşımız ilerledikçe çevrenin etkisi ile en çok cildimiz yıpranmaya başlar. Yaş ilerlemesinin yanı sıra genç yaşlarda gerekli bakımı göstermediğimiz cildimiz, sigara, alkol, stres gibi etkilerden de etkilenerek yıpranmaya başlar. Yıpranma sonucunda kırışıklıklar, çatlaklar, sarkmalar görülebilir. Bu gibi durumlarda yaşımız ilerledikçe istemediğimiz bir görüntüye sahip olabilir.

  Yaşayacağımız bu süreçte kendimizi daha iyi hissetmemiz ve daha iyi görünmemiz için ameliyatsız estetikleri tercih edebiliriz. Günümüzde uygulanan estetik uygulamalarının gelişmesi ile ameliyata gerek kalmadan cildimizin güzelliğini, sıkılığını tekrardan kazanabiliriz.

   

  Kırışıklıkların giderilmesi

  En çok şikayet edilen durumlardan biri kırışıklıktır. Yüzümüzün her bölgesinde görülebilmektedir. Göz çevresinde, alın bölgesinde, boyun bölgesinde kırışıklıkları görmemiz olağandır. Bu gibi durumlarda ameliyatsız olarak estetik gerçekleştirilebilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için dolgu yöntemleri kullanılmaktadır. Kullanılan dolgu yöntemi ile bir çok sorun düzeltilebilmektedir.

  Burun çevresinde oluşan çizgilerin düzeltilmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca burun ile ağız arasında oluşan çizgilerde insanları oldukça çok rahatsız etmektedir. Bu gibi durumlarda da dolgu yöntemi kullanılmaktadır.

  Sadece cildimizde oluşan çizgiler için değil dudak dolgunlaştırmak içinde uygulanabilmektedir. Yaşın ilerlemesi ile dudakların dolgunluğu kalmayabilir. Bu da ince bir dudağa neden olur. Bu gibi durumlarda dolgu yöntemi kullanılarak daha dolgun bir dudağa sahip olabilirsiniz. Dudak dolgunlaştırma uygulaması sadece yaşlılık için değil diğer durumlarda da kullanılabilmektedir. Eğer dudağınızın inceliğinden rahatsız oluyorsanız ve daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız doldu estetiği ile bu isteklerinizin yerine gelmesini sağlayabilirsiniz.

  Görülen kırışıklıklar ve çizgiler göz çevresi ve alın bölgesinde de görülmektedir. Bu bölgelerde meydana gelen sorunlar yüz ifadesini de etkilemektedir. Yaşayabileceğiniz bu durumu yine dolgu yöntemleri ile ortadan kaldırabilirsiniz. Yapılacak olan ameliyatsız estetik yöntemleri ile bu bölgelerde oluşabilecek sorunların düzeltilmesi mümkündür.

   

  PRP uygulamaları

  Cildimizin daha sıkı ve diri görünüme sahip olması için kullanılan yöntemdir. Yüz, boyun, el, bacak, dekolte bölgesi, kol gibi vücudumuzun çeşitli bölgelerinde uygulanabilmektedir. Lazer veya peeling gibi uygulamalar sonrasında cildin kendini hızlı bir şekilde yapılanmasını sağlamaktadır. Cildimizde hem yılların verdiği etki hem de zararlı güneş ışınlarının sonucunda oluşan kırışıklıkların giderilmesi için tercih edilir. Ciltte oluşan çöküntülerin düzeltilmesi ve cilde daha çok esnekliğin sağlanması için uygulanır. Cildin zarar gördüğü yaralar içinde tercih edilmektedir. Genel olarak geç iyileşen yararlar ve çatlaklar gibi durumlarda tercih edilerek sonuçlar alınmaktadır.

  PRP uygulaması ayrıca saç dökülmeleri içinde kullanılmaktadır. Saç dökülmelerinde tek başına kullanılabileceği gibi diğer saç dökülme tedavilerinin yanında da tercih edilmektedir.

  Genç bir cilt için sizlere sunduğumuz bu imkanlar sayesinde cildinizin her zaman genç ve canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Güzelliğiniz ve görünümünüz için tercih edeceğiniz bu yöntemler sayesinde hayatınızı daha huzurlu bir şekilde sürdürebilirsiniz.

dr-vesika

Artık Gençliğin ve Güzelliğin Doğallıkla Neredeyse Eşit Anlama Geldiği Günumüzde Yeni Ameliyat Tekniklerini Hastalara Uygulanmaktayız.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN
RANDEVU FORMU

 • İSİM/ SOYAD
 • MAİL ADRESİ
 • TELEFON NUM
 • MESAJ
 • İSTENEN TARİH
 • GÜVENLİK KODUGüvenlik Kodu

AMELİYAT VİDEOLARI