• Bayan

  ZAYIF BİR VÜCUT

  YAZILMIŞ

  ZAYIF BİR VÜCUT

  Genellikle bölgesel dirençli yağlanmaları olan ya da ideal kilosundan biraz fazla kiloya sahip olup en kısa zaman içerisinde daha zayıf ve biçimli bir vücuda sahip olmak isteyen bayanlara uyguladığımız yöntemlerdir.

  Genellikle Lazer Liposuction yöntemleri ile vücudun fazla kilolu alanlarından çıkarılabilecek maksimum miktarda yağlar alınarak gerçekleştirilir.

  Liposuction esnasında vücut tepeden tırnağa yeniden şekillendirilir.

  Kollardan, sırt, karın, bel, popo ve bacaklardan fazla yağlar uzaklaştırılır.

  Aynı anda cilt sarkmaları da var ise karın, kol, yada bacak germe işlemleri de eklenerek daha zayıf bir görünüm sağlanır.

   

  Zayıf Bir Vücut

  İnce ve hatların belirgin olduğu bir vücudu kim istemez ki? Tabi böyle bir vücuda sahip olabilmek için çok çalışmanız gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda yapılan bütün çalışmalara rağmen insanlar zayıflayamayabilir. Özellikle bölgesel olarak zayıflama sorunu olanlar için bu durum bir kabusa dönebilir. Bölgesel olarak zayıflayamamanın nedeni dirençli yağlardır. Dirençli yağlar nedeni ile bulunduğu bölgede zayıflamam bazı durumlarda neredeyse imkansız hale gelir.

  Bu gibi durumlarda bölgesel zayıflama uygulamaları tercih edilebilir. Genel olarak en uygun yöntem lazer liposuction kullanılır. Bu yöntem sayesinde bölgesel olarak zayıflama imkanı hızlı bir şekilde sunulur.

  Lazer liposuction uygulamasında öncelikle zayıflamasının istenildiği bölgeler belirlenir. Daha sonrasında burada bulunan yağ dokularının alınması amaçlanır. Lazer ışınları sayesinde sadece yağların parçalanması sağlanır. Yağların parçalanması sonucunda vücut bu yağları emerek atmaktadır. Bu sayede herhangi bir şekilde yağların cerrahi yöntem ile alınmasına gerek kalmamaktadır. Yağlar belirli oranlarda alınır. Çünkü vücudun ihtiyacı olan yağ miktarı belirlenir ve o miktar alınmaz. Dengeleme ile vücudun hatları bozulmayacak şekilde yağ alma işlemi tamamlanır.

  Yapılacak olan bu uygulama sayesinde selülitlerden de kurtulabilirsiniz. Fazla ve dengesiz olan yağ tabakaları ile selülitlere maruz kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda da lazer liposuction yöntemi kullanılarak selülitlerden kurtulmanız sağlanır.

  Yapılan bölgesel zayıflama için lazer liposuction vücudum bir çok bölgesi için kullanılabilmektedir. Kol, sırt, karın, bel, popo ve bacak bölgelerinde yöntem uygulanabilmektedir. İşlemler sonrasında vücudunuz tamamen incelenir ve orantılı olarka işlemler yürütülür.

  Kişiye yapılacak olan lazer liposuction işleminde anestezi olarak lokal anestezi yapılır. bu sayede herhangi bir acı hissi duyulmaz. Uygulama hasta için çok rahat bir şekilde geçer. Uygulama bittikten sonra kişi hemen sosyal hayatına devam edebilir. Herhangi bir şekilde hastanede kalması gerekmez.

  Uygulama sonrasında ise hastalarda genelde ağrılar görülmez. Görülen ağrılar çok düşük seviyelerdedir. Bu ağrılar ise doktorun tavsiye ettiği ağrı kesiciler ile ortadan kaldırılır. Merak edilen morluklar ise hemen hemen hiç olmayacak şekildedir. Uygulama sonrasında belirli bölgelerde şişlikler görülebilmektedir. Görülen bu şişlikler ise 15 ile 20 gün arasında kendiliğinden kaybolmaktadır. Tam olarak vücudun şeklinin oluşması 1 ay gibi bir süre almaktadır. 3 ay geçtikten sonra görüntü daha da netleşir. 6 ay sonrasında ise önceden tasarlanan görüntüye sahip olunmuş olur. Yapılan uygulama sonrasında ise yaklaşık 20 gün korse kullanılması yeterli olmaktadır.

  Sizlerde vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtularak zayıf ve estetik bir vücuda sahip olmak için lazer liposuction yöntemini tercih edebilirsiniz. Uygulama sonrasında istediğiniz görüntüye kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Yöntem tamamen sağlıklı olup herhangi bir yan etkisi olmamaktadır. Uygulama sonrasında dikkate etmeniz gereken durumlara azami derecede önem vererek daha sağlıklı bir şekilde gelişimin oluşmasını sağlayabilirsiniz.

   

dr-vesika

Artık Gençliğin ve Güzelliğin Doğallıkla Neredeyse Eşit Anlama Geldiği Günumüzde Yeni Ameliyat Tekniklerini Hastalara Uygulanmaktayız.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN
RANDEVU FORMU

 • İSİM/ SOYAD
 • MAİL ADRESİ
 • TELEFON NUM
 • MESAJ
 • İSTENEN TARİH
 • GÜVENLİK KODUGüvenlik Kodu

AMELİYAT VİDEOLARI